Přeskočit na hlavní obsah

Kancelářské značení

Akrylové značení, 150x150 mm, Akryl, Odstávající

1759.00 Kč

Cena vč. DPH

Záruka spokojenosti zákazníků
Rychlé doručení

Podrobnosti o produktu

Typ:

Akrylové značení

Šířka:

150 mm

Výška:

150 mm

Tloušťka:

6 mm

Materiál:

Akryl

Způsob uchycení:

Odstávající

Popis produktu

Firma mající mnoho kanceláří si nechá vyhotovit větší počet kusů různého kancelářského značení. Udělejte pořádek ve skladu, vyznačte, kdo pracuje za kterými dveřmi nebo označte štítky konferenční sál. Kancelářské značení má několik různých funkcí. Jednou z věcí, které je třeba uvážit, je, abychom měli obdobný styl pro všechno značení s podobnými sděleními.

Kancelářské značení je možno použít k tomu, abychom informovali, ukázali cestu, případně může mít označovací funkci. Jaké značení je potřeba se odvíjí převážně od povahy obchodní činnosti v kanceláři provozované.


Kancelářské značení – několik příkladů

Správný člověk – Většina těch, kdo pracují v nějaké kanceláři nebo na jiném pracovišti, má nějaké své kancelářské dveřní značení. Toto značení obyčejně uvádí jen jméno, zatímco jindy může uvádět i profesní titul nebo oddělení.

Správná cesta – Na větších pracovištích je důležité používat značení k tomu, abychom návštěvníkům (nebo personálu) ukázali cestu. K nejběžnějšímu značení v této kategorii patří značení ukazující recepci a záchody. Ale neměli byste zapomenout ukázat také cestu do různých oddělení ve firmě.

správná hladina hluku – Během konferencí, pohovorů a dalších obdobných akcí je důležité, aby lidé chodící kolem udržovali hluk na nízké úrovni. Značení typu „Nerušit“ by mělo být přítomno v prostorech, kde budou pořádány důležité schůzky, aby jej bylo možno umístit na vnější stranu dveří na dobu, kdy bude potřeba klid.

Správná věc na správném místě – Mnoho lidí si značení k označení různých výrobků spojuje s velkými sklady. Avšak i v malé místnosti na kancelářské potřeby může snadno vzniknout chaos. Vytvořte si jednoduché a zřetelné kancelářské značení pro každý produkt na polici, aby bylo vidět, kam by měly jednotlivé věci patřit. Tak prakticky automaticky vytvoříte pořádek, což je věc, které si budou lidé opravdu cenit.