Přeskočit na hlavní obsah

Značení „Nerušit“

Rytí plastového značení, 150x75 mm

312.00 Kč

Cena vč. DPH

Záruka spokojenosti zákazníků
Rychlé doručení

Podrobnosti o produktu

Typ:

Rytí plastového značení

Šířka:

150 mm

Výška:

75 mm

Tloušťka:

1,6 mm

Způsob uchycení:

Žádná

Popis produktu

Ruší Vás Vaši kolegové během dne někdy až příliš? Přicházejí k Vám sousedé v době, kdy děti už šly spát, nebo chcete zamezit tomu, aby vás někdo rušil při schůzce? Ať už je důvodem cokoli, potřebujete značení “Nerušit”. Vytvořte si klid a ticho atraktivním kusem značení s jasným sdělením – Nerušit!

Je spousta příležitostí, kdy je potřeba ticho. Lidé jakéhokoli věku potřebují někdy čas pro sebe sama. Od dětí až po nejstarší.


Značení „Nerušit“ – několik příkladů

Pokoj pro děti a mladé

Nerušit! Klepejte! Tady vládnu já! Značení na pokoji pro děti a mladé bývá obyčejně plné výzev, aby obyvatele pokoje nikdo nerušil. Nechejte své děti, ať si značení navrhnou sami – tím si u nich většinou získáte oblibu.

Nerušit! Probíhá zkouška nebo pohovor

Tento typ značení bývá účinnější, když vysvětlíte, co je důvodem potřeby klidu. Jestliže bude uvedeno, že probíhá zkouška nebo pohovor, lidé budou mnohem více nakloněni jednat v souladu se značením, než kdyby na něm bylo uvedeno jen “Nerušit, prosím”. To je pravdou bez ohledu na to, co je důvodem značení.

Nerušit! Spící děti

Jako rodič mladých dětí budete chtít, aby Vás během vaší noční rutiny nikdo nerušil. Pouhé zazvonění nebo zaklepání na dveře může postačovat k tomu, abyste museli začínat znovu od začátku. Vyvěšení osobního značení se sdělením “nerušit” tomu může účinně zamezit.

Obdobné značení je “nerušit – spící dítě”, které lze zavěsit na kočárek, aby si všichni v&okolí dávali obzvlášť dobrý pozor.

Nerušte, prosím

Klasické značení nacházející se v hotelích. Nezbytností pro všechny hotelové pokoje je, aby host mohl vyvěsit na dveřní kliku značení požadující, aby jej nevyrušil personál provádějící úklid.