Přeskočit na hlavní obsah

Značení „Na prodej“

Rytí plastového značení, 144x60 mm

254.00 Kč

Cena vč. DPH

Záruka spokojenosti zákazníků
Rychlé doručení

Podrobnosti o produktu

Typ:

Rytí plastového značení

Šířka:

144 mm

Výška:

60 mm

Tloušťka:

1,6 mm

Způsob uchycení:

Žádná

Popis produktu

Co chcete prodávat? Ať už je to cokoli, svou šanci, že prodáte, můžete zvýšit zřetelným nápisem „Na prodej“, kterým dáte všem najevo, že je tu něco, co se prodává. Auto, člun, dům, nebo třeba i nábytek – vyberte si, co chcete prodat. Také si vyberte návrh značení s různými barvami, tvary a materiály.

Na bleším trhu bývá dobrým nápadem opatřit každou věc, která je na prodej, samostatným papírovým označením. Jestliže však jde o dům, auto, nebo o nějakou jinou hodnotnější věc, značení, které si namalujte sami, by mohlo působit poněkud amatérsky. Když svému značení věnujete chvíli času, zvýšíte tím šanci na úspěšný prodej.

Značení „Na prodej“ – Co vzít v úvahu

DŮM

Nejběžnější označení „Na prodej“ je pravděpodobně takové, které se používá při prodeji domu. Pro takové případy mívají realitní makléři připravené značení, které kolem prodávané nemovitosti rozmístí. Samozřejmě však můžete toto značení doplnit vlastním značením. To je obzvlášť důležité tehdy, jestliže chcete svůj dům nabízet a propagovat sami a ušetřit tak na nákladech na realitní makléře.

U takového značení je důležité uvést realitní kancelář, která vás případně zastupuje a dobu prohlídky nemovitosti. Nedávno vešla do módy nová inovace, kterou je kód QR na značení. Ten umožňuje kolemjdoucím vytáhnout inteligentní telefon, naskenovat kód a okamžitě tak získat informace o majetku na prodej. 

AUTO

Účinný způsob, jak světu sdělit, že je auto na prodej, je umístit nápis „Na prodej“ do zadního okna auta. Nezapomeňte tam uvést informace o vozidle, cenu, a samozřejmě kontaktní informace. Tento typ značení se podobá inzerátu. Čím zřetelnější bude, tím větší bude šance, že se s Vámi spojí nějaký zákazník.