Přeskočit na hlavní obsah

Značení na dopisní schránky

Rytí plastového značení, 60x15 mm, Lepicí páska

57.00 Kč

Cena vč. DPH

Záruka spokojenosti zákazníků
Rychlé doručení

Podrobnosti o produktu

Typ:

Rytí plastového značení

Šířka:

60 mm

Výška:

15 mm

Tloušťka:

1,6 mm

Způsob uchycení:

Lepicí páska

Popis produktu

Je pěkné mít dopisní schránku označenu, a navíc tím světu jasně sdělujte, kdo v domě bydlí nebo komu dopisní schránka patří.

Značení na dopisní schránku sice není nezbytnou podmínkou, na které by roznáškové služby a pošta trvaly, ale usnadňuje jim to práci a přispívá to k zajištění toho, abyste svou poštu dostali. Jmenovka na dopisní schránce je také prvním uvítacím gestem pro návštěvníky. Plastové značení má tloušťku 1,6 mm.

Při výběru značení k připevnění na dopisní schránku je třeba uvážit několik aspektů. Kromě výběru správné barvy, tvaru a návrhu může být užitečné podívat se na některé běžnější typy textů, které nacházíme na dopisních schránkách.


Navrhování vhodného značení na dopisní schránku

Jmenovka na dopisní schránku

Jedná se o menší formu značení na dopisní schránku. Textem běžně bývá jen příjmení nebo obchodní název firmy. Jmenovka představuje jednoduchý způsob, jak dát najevo, kdo v budově pracuje nebo bydlí.

Značení typu “Tady bydlí”

Toto je osobnější varianta jmenovky na dopisní schránce. Nad jméno můžete doplnit text “Tady bydlí”, což je samozřejmě z určitého pohledu samozřejmost, ale Vaše dopisní schránka potom bude působit přívětivějším dojmem.

Příjmení / celé jméno;

Jmenovka na dopisní schránku může obsahovat buďto jen příjmení lidí žijících v domě nebo jejich jména a příjmení. To je otázkou vkusu, ale v případě bytového domu, kde může být více lidí majících stejné příjmení, může být užitečné dát na dopisní schránky i jména.

Adresa

Kromě toho je také možné adresu vytisknout. To může být užitečné například tehdy, když na vnější straně budovy není žádné značení udávající adresu, aby měli doručovatelé snazší práci.

Značení na dopisní schránku vybírejte uvážlivě – i malé značení může sdělovat důležité informace.