Přeskočit na hlavní obsah

Hotelové značení

Hliníkové značení, 500x250 mm, Hliník

2013.00 Kč

Cena vč. DPH

Záruka spokojenosti zákazníků
Rychlé doručení

Podrobnosti o produktu

Typ:

Hliníkové značení

Šířka:

500 mm

Výška:

250 mm

Tloušťka:

1,5 mm

Materiál:

Hliník

Způsob uchycení:

Žádná

Popis produktu

Pobývat jednu nebo více nocí v hotelu je příjemné, odpočinkové a luxusní. Jde o příjemné prostředí, kde je jídlo podáváno, místnosti jsou uklízeny a snadno se tam odpočívá. Avšak k tomu, aby se tam hosté cítili jako doma, je potřeba více různých druhů hotelového značení. Nezapomeňte hosty uvítat a informovat je o správném způsobu vytvoření potřebného značení pro Váš hotel.

Důležité je, aby se hosté v hotelu cítili vítáni. Například najít uvnitř hotelu hotelové pokoje a toalety by mělo být snadné. Stejně tak důležité je, aby byly jasně označeny nouzové východy. Jinými slovy, je několik druhů značení, které každý hotel potřebuje.

Několik různých příkladů hotelového značení

Označení hotelových pokojů

Toto značení je pravděpodobně nejběžnější v hotelích. Značení hotelových pokojů čísluje jednotlivé pokoje tak, aby hosté mohli snadno najít cestu. V menších hotelích o několika málo pokojích bývá běžné, aby pokoje měly namísto čísel názvy.

Označení jiných pokojů

Nejen hotelové pokoje bývá třeba označit značením. Pro pohodlí hostů i personálu bývá dobrý nápad označit i konferenční sály, sklady čistících prostředků, sklady zavazadel a další místnosti pro personál.


Jmenovky

Personál recepcí často nosí jmenovky, v neposlední řadě proto, aby hosté věděli, kdo jim dává informace a na koho se mají obracet s dotazy.

Zákaz kouření

V hotelích je kouření zakázáno, jak většina lidí ví. Zákaz kouření uvnitř budov už je nějakou dobu v platnosti. Ale ne všichni turisté legislativu zakazující kouření ve veřejných budovách, která je v různých zemích různá, znají. To je důvodem, proč v hotelových pokojích téměř vždycky bývá značka zakazující kouření.