Přeskočit na hlavní obsah

Dveřní značení

Hliníkové značení, 180x180 mm, Hliník, Odstávající

1474.00 Kč

Cena vč. DPH

Záruka spokojenosti zákazníků
Rychlé doručení

Podrobnosti o produktu

Typ:

Hliníkové značení

Šířka:

180 mm

Výška:

180 mm

Tloušťka:

1,5 mm

Materiál:

Hliník

Způsob uchycení:

Odstávající

Popis produktu

Dveřní značení funguje jako prvotní uvítání návštěvníků, ať už jde o návštěvníky domácnosti nebo firmy. Proto je tak důležité, aby bylo takové značení navrženo zřetelně.

Značení na vchodových dveřích může být různé, od přívětivého a hřejivého až po zcela neutrální. Také může důrazně sdělovat, že dveřmi nesmí nikdo vstoupit nebo že jsou dveře vybaveny alarmem. Jeho vzhled se odvíjí od toho, jaký dojem chce ten, kdo v domě bydlí, vzbuzovat. Nejběžněji volenou možností však je dát si na vchodové dveře značení k uvítání návštěvníků.

Běžné materiály používané na dveřní značení

Dveřní značení nabízíme v různých podobách a z různých materiálů. Vybrat si můžete hliníkové, plastové, akrylové, mosazné, dřevěné, vinylové texty (konturově vyřezávaný text a vinylový obrázek) nebo konturově vyřezávané značení (akrylový plast). Svým výběrem materiálů, upevňovacího zařízení, barvy, tvaru a návrhu sami rozhodnete o tom, jak bude Vaše dveřní značení vypadat. Nahrajte vlastní obrázek nebo logo, přidejte text dle vlastní volby a vytvořte si unikátní dveřní značení přímo na naší stránce návrhu.

Dveřní značení – více než jen jmenovka

Mnozí si pod pojmem dveřní značení nejprve vybaví značky typu “Tady žije...”, tj. uvítací plaketu na vchodových dveřích, kde se uvádí, kdo v domě bydlí. Každý, kdo si chce dát na vchodové dveře svou vlastní plaketu, by ji měl navrhnout tak, aby byla osobní, a uvážit přitom jaký dojem by mělo toto značení vzbuzovat. Jedinečná dveřní plaketa bude nejen sdělovat, kdo v domě bydlí, ale může také reflektovat osobnosti a zájmy té rodiny. Vyzkoušejte naši stránku Návrh – je tam množství různých nabídek lišících se barvou, tvarem and stylem použitého textu.

Kromě ozdobení vnějších dveří má dveřní značení domácnosti ještě několik jiných použití. Personalizované dveřní značení můžete použít k vyznačení toho, které dítě spí v které místnosti nebo jej lze použít k označení, kde je záchod.

Jmenovky na vchodové dveře jsou vynikající také k vyznačení, kdo sídlí v jiných typech prostorů, jako například v kancelářích nebo v obchodech. Takové značení se používá také k vyznačení otvíracích hodin nebo funguje jako adresní značení. Ve veřejných budovách se dveřní značení běžně používá také k vyznačení, kde se nacházejí toalety, regály s čisticími prostředky nebo prostory pro personál.